Centrum BEA

Centrum zdravia, krásy a oddychu

Kontakty

  Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 07:30-10:30
Utorok 07:30-10:30
Streda 07:30-10:30
Štvrtok 07:30-10:30
Piatok 07:30-10:30
Sobota 07:30 -10:30 Na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea pôsobí na trhu 10 rokov na Hornej ulici v Banskej Bystrici.V našom salóne ponúkame radu služieb, ktoré blahodárne pôsobia na telo a dušu.Dnešná uponáhľaná doba prináša so sebou stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka.Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse.Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.Krása však vyžaruje zvnútra a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu pohyb a duši relax.

Ja Bea vám ponúkam relax napríklad pri rôznych druhoch masáží,na magneteri, u nás s 15timi programami na zdravie, uvoľnenie svalov a bolestí, ale aj na chudnutie ,v turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad,v kaviarničke pri dobrej káve, čajíku, taktiež vám pripravíme aj chutné výživné a pritomnízkokalorické koktejly, polievky a iontové nápoje.Tu si môžete poklebetiť s priateľmi a vaše detičky môžu zatiaľ stráviť čas v detskom kútiku.

No však najväčším problémom, ktorý trápi mnohé z nás je nadváha a celulitída.

Bea a celý kolektív je tu pre vás.

V centre Bea máme vhodné vybavenie, aby sme vám dopomohli zoštíhliť postavu a zmenšiť rozsah celulitídy.

Rekondičné stoly je zostava 7rekondičných stolov s regulovateľnou rýchlosťou ponúka neuveriteľné množstvo cvičení a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Na každom stroji sa cvičí 8min, každý stroj je zameraný na inú partiu tela, posledný stroj číslo 7 má dve funkcie, 4min na ňom precvičíte ruky, ramená, prsné svaly, brušné svaly a 4min relaxujete. Po 56minútach máte precvičené celé telo a zároveň dobrý pocit.

Vibračná plošina - je vibrujúca podložka prenášajúca vibrácie na svalstvo celého tela.Stimuluje, spevňuje a tonizuje svalstvo, formuje postavu, zvyšuje metabolizmus a prekrvenie buniek.Je to 10 až 20min cvičenie, vhodné pre mladšiu vekovú kategóriu.

Orbitrek – efektívne posilňuje svaly dolných končatín, najmä stehenných a sedacích svalov, ale účinne zapája aj chrbtové svalstvo, ramená a celé paže. Ku kĺbom je šetrný, podporuje látkovú výmenu a zlepšuje telesnú kondíciu.

Full stimol - elektrostimulátor - je pasívne cvičenie, kde elektrické impulzy vyvolávajú kontrakcie svalov, prístroj slúži na formovanie jednotlivých častí tela, bruško, zadok, boky, stehná, chrbát. Procedúra jednej partie trvá 40min.

Rolletic - masážou vyvoláva tlak na tukové bunky, pričom sa voda, odpadové látky a toxíny zatlačia do tkaniva a potom sú odvedené lymfatickým systémom z problémových partií. Tukové bunky sa zmenšujú,celulitída je viditeľne menšia. Masáž na rolleticu trvá v priemere 30min.

Digi press (prístrojová lymfodrenáž) - vykonáva podtlakovú masáž lymfatických ciest, napomáha vylučovať nahromadené jedy a tuky z tela. Odstraňuje opuchy dolných končatín a únavu z nich, celulitídu a modeluje postavu. Celkovo detoxikuje organizmus. Procedúra trvá 40min.Je veľmi vhodné pred rolleticom a digi pressom absolvovať anticelulitídový zábal.Kombináciou procedúr sú výsledky dosiahnuté omnoho skôr.

Anticelulitídový zábal - zlepšuje elasticitu pokožky, vylepšuje jej vzhľad, odbúrava tuky, zmierňuje celulitídu. Po hodinovom zábale špeciálnym krémom okamžitá strata centimetrov na objeme. Hlavne v zimnom období robíme parafango – teplý zábal z morského bahna, ktorý vyhreje, prekrvuje, vyživuje pokožku a zvyšuje v tele tok lymfy. Aj tento zábal trvá 1 hodinku.

Náš vyškolený personál vám ochotne poradí čo je pre vás najlepšie,poučí vás o správnej životospráve a pitnom režime.Jedno ale musíme vedieť, výsledok sa nedostaví za noc.Bude treba venovať svojmu telu pozornosť 3 až 6 mesiacov, aby sme dosiahli uspokojivý výsledok.

centre Bea máme pre vás k dispozícii aj manikúru s lakmi Mavala a mediciálnu pedikúru.

V centre Bea sa telesný pohyb stáva zábavou.

 • rekondičné stoly
 • rolletic
 • vibračná plošina
 • full stimol
 • digi press
 • orbitrek
 • parafango
 • anticelulitídové zábaly
 • magneter
 • masáže
 • turbo solárium
 • poradca FLP / LR
 • kaviarnička
Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.